REJESTRACJA ONLINE
WYNIKI ONLINE

Rejestracja:

Poniedziałek - Piątek

7:30 - 18:00

Numer telefonu:

58-694-99-99

Aktualności


21-02

2023

Duża ilość zgłoszeń celem uzyskania porady lekarza POZ

Szanowni Państwo.

W związku z dużą ilością zgłoszeń, celem uzyskania porady lekarza POZ , mogą występować trudności z zarejestrowaniem się na wizytę w bieżącym dniu i w kolejnych dniach, do niektórych lekarzy POZ, do których pacjent złożył deklarację wyboru.

W takim przypadku pacjent może skorzystać z porady każdego innego, dostępnego w tym dniu lekarza POZ, zatrudnionego w NZOZ Centrum Medyczne "Kaszuby" Sp. z o.o.

Część lekarzy POZ, to dodatkowo zatrudnieni tzw. lekarze współpracujący, którzy nie zbierają deklaracji wyboru i przyjmują w...

Przeczytaj więcej

22-12

2022

Adresy e-mail dotyczące zgłaszania zapotrzebowania na leki oraz udostępnienia dokumentacji medycznej.

rejestracja@cmk.pl – zgłoszenia dotyczące rejestracji pacjentów na wizyty osobiste oraz teleporady, zgłoszenie przedłużenia lekarstw stale podawanych, przesyłanie dokumentacji medycznej pacjentów celem dołączenia jej do historii choroby itp.
dokumentacja@cmk.pl – zgłoszenia dotyczące wniosków o udostępnienie dokumentacji medycznej

Przeczytaj więcej

02-04

2021

Nowe dokumenty do pobrania

Szanowni Państwo,
W celu ułatwienia formalności związanych z uzupełnieniem niezbędnej dokumentacji przez pacjenta, który składa deklarację wyboru do lekarza POZ/pielęgniarki POZ/położnej POZ lub rejestrującego się po raz pierwszy do jakiejkolwiek poradni specjalistycznej, działu fizjoterapii, pracowni diagnostycznej itd., udostępniliśmy do pobrania:

  1. Deklaracja wyboru lekarza POZ/pielęgniarki POZ/położnej POZ
  2. Oświadczenie - zgoda na przeprowadzenie badania lub udzielenie świadczenia;
  3. Upoważnienie do uzyskania informacji o stanie zdrowia...
Przeczytaj więcej

16-10

2020

Zmiana lokalizacji poradni położniczo - ginekologicznej

Informujemy, że od dnia 01.11.2020r. poradnia położniczo – ginekologiczna zlokalizowana obecnie w Przychodni Lekarskiej w Kartuzach, os. Wybickiego 3A zostanie przeniesiona do Przychodni Lekarskiej w Kartuzach, ul. Mściwoja II 9.

Przeczytaj więcej

12-10

2020

Wystawianie zaświadczeń o przeciwwskazaniach do noszenia maseczek

Informujemy, że z obowiązującego rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia wynika powszechny nakaz noszenia maseczek. Jedyne przeciwwskazania medyczne do zakładania maseczek to choroby psychiczne i upośledzenie umysłowe, które uniemożliwiają kontakt i wyjaśnienie osobie chorej, dlaczego musi zasłaniać nos i usta oraz takie dysfunkcje, które uniemożliwiają im na przykład samodzielne założenie osłony na twarz. Zgodnie z aktualnie obowiązującym „Rozporządzeniem z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakaz...

Przeczytaj więcej