REJESTRACJA ONLINE
WYNIKI ONLINE

Rejestracja:

Poniedziałek - Piątek

7:30 - 18:00

Numer telefonu:

58-694-99-99

Aktualności


30-03

2021

Komercyjne konsultacje z zakresu chirurgii onkologicznej

Szanowni Państwo,

NZOZ Centrum Medycznym „Kaszuby” Sp. z o.o. zaprasza pacjentów do skorzystania z konsultacji z zakresu chirurgii onkologicznej, które udziela dr hab.n.med Karol Połom.

Dr hab. n. med. Karol Połom jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe uzyskał pracując w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu, Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, gdzie pracuje do dnia dzisiejszego oraz na Uniwersytecie w Sienie we Włoszech, gdzie pracował 3 lata. Posiada dwie specjalizacj...

Przeczytaj więcej

05-03

2021

Informacje dla pacjentów dot. działania przychodni - 05.03.2021r.

W związku z trwającym stanem epidemii w Polsce, w celu ochrony osób, udzielających świadczeń i innych pracowników NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o., jak też pacjentów, na podstawie m.in. art. 5 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, utrzymane pozostają w mocy określone zasady postępowania, jak też ograniczenia w dostępie do świadczeń udzielanych w Zakładzie.

  • Sposób i warunki udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. ...

Przeczytaj więcej

25-02

2021

Odpłatne zabiegi rehabilitacyjne (w tym zabiegi po Covid-19)

Zapraszamy do skorzystania z komercyjnych zabiegów rehabilitacyjnych.
Świadczenia wykonywane są wyłącznie odpłatnie. Niektóre z zabiegów wykonywanych w gabinecie takie jak terapie manualne metodami specjalnymi nie mieszczą się w ramach kontraktowania NFZ.
Nie musisz posiadać skierowania na zabiegi. Kwalifikację na zabiegi przeprowadza wykwalifikowany fizjoterapeuta.

Ponadto zapraszamy osoby po przebytej chorobie COVID-19 na kompleksową rehabilitację leczniczą.
Jeśli masz problem ze sprawnością oddechową, twoja kondycja i wydolność osłab...

Przeczytaj więcej

22-01

2021

Wstrzymanie zapisów na szczepienia Covid-19

W związku z ograniczeniem przez Ministerstwo Zdrowia dostaw szczepionek przeciwko COVID-19 do 30 dawek tygodniowo na każdy punkt szczepień oraz wyczerpaniem się wolnych miejsc na szczepienie w tutejszym NZOZ do dnia 31 marca 2021r. wstrzymujemy zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 do czasu udostępnienia naszemu Zakładowi większej liczby szczepionek. W przypadku uzyskania dodatkowych szczepionek informację o wznowieniu rejestracji zostanie podana na stronie www.cmk.pl oraz na tablicach informacyjnych Zakładu.

Istnieje możliwość zgłoszenia...

Przeczytaj więcej

14-01

2021

Szczepienia przeciw Covid-19

NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o. informuje, iż od 15.01.2021 roku udostępniona będzie możliwość rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22.01.2021r. zarejestrować się będą mogły osoby od 70-go roku życia.

Od dnia 25.01.2021r. rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych osób.

Pacjenci mają kilka możliwości zarejestrowania się do szczepienia przeciw COVID-19:

  • przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na pacjent.gov.pl;
  • przez infolinię Narodowego Programu Szczepień Przec...
Przeczytaj więcej