REJESTRACJA ONLINE
WYNIKI ONLINE

Rejestracja:

Poniedziałek - Piątek

7:30 - 18:00

Numer telefonu:

58-694-99-99

14-01

2021

Szczepienia przeciw Covid-19

NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o. informuje, iż od 15.01.2021 roku udostępniona będzie możliwość rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22.01.2021r. zarejestrować się będą mogły osoby od 70-go roku życia.

Od dnia 25.01.2021r. rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych osób.

Pacjenci mają kilka możliwości zarejestrowania się do szczepienia przeciw COVID-19:

  • przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na pacjent.gov.pl;
  • przez infolinię Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19 pod numerem 989;
  • przez rejestrację w NZOZ Centrum Medyczne „Kaszuby” Sp. z o.o. tylko za pośrednictwem maila wysłanego na adres: szczepieniacovid@cmk.pl, bądź telefonicznie tylko pod wyznaczonym do rejestracji na szczepienie przeciwko COVID-19 numerem telefonu 535-066-400 w godzinach od 8.00 do 14.00.

Liczba dawek szczepionki przyznanych na jeden punkt szczepień wynosi tylko 30 sztuk tygodniowo i tylko taka liczba osób może zostać zarejestrowana i zaszczepiona tygodniowo.

Każdy pacjent, który zostanie zarejestrowany otrzyma powiadomienie o dniu i godzinie szczepienia.

Na szczepienie należy się zgłosić ok. 10 minut wcześniej, aby wypełnić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19. Oba te dokumenty można pobrać wcześniej ze strony www.cmk.pl i przynieść już wypełnione i podpisane.

Przed zarejestrowaniem się należy zapoznać się kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 i w przypadku, gdy na któreś pytanie z kwestionariusza odpowiedź będzie twierdząca, to dana osoba nie może zostać zaszczepiona i nie powinna się rejestrować.

Aby szczepienie zostało wykonane pacjent winien posiadać wystawione e-skierowanie przez swojego lekarza POZ w aplikacji gabinet.gov.pl

ABY NIE DEZORGANIZOWAĆ PRACY INNYCH PORADNI I PRACOWNI NZOZ NIE UDOSTĘPNIAMY MOŻLIWOŚCI ZAREJESTROWANIA SIĘ NA SZCZEPIENIE OSOBIŚCIE PRZY OKIENKU REJESTRACJI PRZYCHODNI.

PROSIMY TEŻ NIE DZWONIĆ NA INNE NUMERY TELEFONÓW NZOZ NIŻ WYŻEJ WSKAZANY, ABY NIE BLOKOWAĆ MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI NA PORADY W PORADNIACH I PRACOWNIACH NZOZ.